banner usb

FLY-INTRO to doskonałe wprowadzenie do nowej i zarazem ekscytującej dziedziny sportu jakim jest Indoor Skydiving. Pakiet przeznaczony jest dla osób początkujących.

 

W skład pakietu wchodzą:

  • 5 lotów po 2 minuty (w sumie 10 minut lotów)
  • rozbudowane szkolenie
  • wypożyczenie sprzętu: kombinezon, kask, gogle
  • asysta instruktora podczas lotów
  • filmiki z każdego lotu
  • certyfikat
Kup Lot

Lataj jak proflyer...

Latamy w tunelach aerodynamicznych od 2003 roku. Jako pierwsi w Polsce utworzyliśmy program szkoleń tunelowych i jako jedyni przez 10 lat organizowaliśmy regularne wyjazdy tunelowe. W naszych treningach w USA, Malezji czy Bottrop udział wzięło kilkaset osób które łącznie przelatały ok. 2000h. Umiejętności które pomogliśmy im nabyć podniosły polski skydiving na nowy, wyższy poziom. Od maja 2014, dzięki współpracy z Flyspot możemy dalej rozwijać projekt Tunelcamp i regularnie trenować z Wami w Warszawie. 

Tunnelcamp oferuje trening na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie ma znaczenia czy masz 0, 50 czy 500 skoków spadochronowych. Latanie w tunelu to zupełnie nowe wyzwanie, dynamiczne środowisko wymagające precyzji ruchu, koordynacji ciała oraz wytrzymałości. Naszym celem jest zapewnienie Ci treningu na miarę Twoich oczekiwań, szybkie umożliwienie bezpiecznego i efektywnego latania z innymi osobami, utrwalania nabytych umiejętności i przekazywania nowych w komfortowy, indywidualnie dostosowany sposób.

 


RW 1.0 - początkujący - jeśli dopiero zamierzasz zacząć lub niedawno zacząłeś swoją przygodę ze skydivingiem, trening w tunelu aerodynamiczny jest najlepszą metodą na szybką naukę techniki indywidualnej niezbędnej do efektywnego poruszania się podczas skoku oraz udział w skokach grupowych. Latając w tunelu uczysz się od samego początku prawidłowej sylwetki, a instruktorzy na bieżąco korygują Twoje błędy. Przemieszczanie się do przodu, do tyłu, w górę, w dół, uczymy obrotów, spływów, latania w niesymetrycznej sylwetce, destabilizacji, podawania i łapania chwytów, a potem postaramy się to wszystko połączyć. Briefing i debriefing video treningu.

RW 2.0 - doskonalenie - trening 2-way + instruktor, utrwalenie techniki indywidualne, trening ukierunkowany na bezpieczeństwo zespołowego latania i wykorzystanie nowych umiejętności w skokach z samolotu. Briefing i debriefing video treningu.Zapewnia optymalna rotację zakupionego czasu.  

RW 3.0 - zespołowo -  trening 3-way + instruktor, trening podstaw pracy zespołowej 4-way. Pomoc w doborze zawodników i ustawieniu teamu. Teoria i zasady, pierwsze randomy i bloki. Trening do Scrambli. Briefing i debriefing video treningu. Optymalne wykorzystanie rotacji zakupionego czasu.

RW 4.0 - czwórka - profesjonalny trening dla Twojego teamu. Teoria i zasady 4-way. Zaawansowana praca zespołowa ukierunkowana na komunikację, naprawę błędów, pracę mentalną. Przygotowanie kolejek próbnych i zawodniczych. Analiza wykonywanych figur. Briefing i debriefing video treningu.


FF 1.0 - jeżeli potrafisz już dobrze poruszać się w tunelu brzuchem do siatki, to najwyższy czas zacząć latać na plecach. Backfly to niezbędny element szkolenia FF w tunelu, pozycja wyjściowa do dalszej nauki freefly. Na tym etapie uczymy się również chodzić po siatce i brać na niej chwyty. Briefing i debriefing video treningu.

FF 2.0 - headup - latanie w pozycji siedzącej, we wszystkich płaszczyznach, obroty, spływy, podawanie i łapanie chwytów, carving, destabilizacja, zmiana prędkości, przejścia z/do backfly, przmieszczanie się w sylwetce niesymetrycznej. Briefing i debriefing video treningu.

FF 3.0 - dynamic - nauka przejść, umożliwiających szybką zmianę sylwetki w trakcie wykonywania ruchu. Wykorzystywanie całej powierzchni ciała do wygenerowania siły nośnej i opdpowiedniej dynamiki ruchu, przy zmniejszonych strugach. Carving low speed. Briefing i debriefing video treningu.

FF 4.0 - head down - nauka sylwetki wertykalnej, przemieszczanie się, zmiana prędkości, obroty, chwyty, transition do headup, carving high speed.

Na wspólne latanie w tubie aerodynamicznej zapraszają...

Monika Wiśniewska
Customer Service Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 500 002 779Masz problem z zakupem vouchera lub nie wiesz jak zarezerwować czas lotów? Monika udzieli wszelkich odpowiedzi i pomoże rozwiązać każdy problem.
Chcesz zorganizować event firmowy? Opracujemy jego scenariusz, pomożemy w dopięciu wszystkich szczegółów i sprawimy, że pozostanie on na długo w pamięci uczestników.

 

 

Pomożemy Ci spełnić marzenie o lataniu. Teraz także w Katowicach.

Nie ma znaczenia ile masz lat, nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Tunel aerodynamiczny jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych. Jedynym warunkiem jest ogólnie dobry stan zdrowia. Wystarczy 10 minut szkolenia, aby poczuć niesamowite emocje związane z lataniem, następnie wskakujesz w strugi powietrza rozpędzone nawet do 310 km/h i cieszysz się tym wyjątkowym przeżyciem. Nad wszystkim czuwa czujne oko instruktora, asystującego w trakcie lotów w tunelu. Dba on o dostarczenie niezapomnianych wrażeń oraz bezpieczeństwo w trakcie całego wydarzenia. Może to być idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu lub prezent dla bliskiej osoby.

Jak zacząć?

1. Przygotowania do lotu –jeszcze w domu zadbaj o wygodne ubranie, które nie będzie krępować Twoich ruchów i bez problemu zmieści się pod kombinezonem. Ważne są też sportowe, wiązane buty. W obiekcie należy pojawić się ok. 40 minut przed planowaną godziną lotu. W recepcji otrzymasz oświadczenie, informujące o zasadach panujących w tunelu Flyspot, a także zagrożeniach mogących wystąpić w trakcie lotu. Po jego wypełnieniu dobierzemy Ci kombinezon, kask i gogle.

2. Szkolenie – przez ok. 10 minut instruktor opowie Ci o tym, co będzie się działo w trakcie lotu. Zaprezentuje sylwetkę, którą trzeba przyjąć. Dodatkowo udzieli rad i wskazówek, które pomogą uczynić loty w tunelu niezapomnianym przeżyciem i wielką przyjemnością.

3. Swobodny lot – Przebywasz już w przestrzeni tunelu aerodynamicznego, przeznaczonej do latania. Jest to najbardziej wyczekiwany moment. Instruktor na tym etapie pomaga Ci wskoczyć na strugi powietrza, przyjąć odpowiednią pozycję, a następnie dba o komfort poruszania się, towarzysząc Ci w trakcie całego, trwającego 1,5 minuty lotu. Podczas całej tej sesji możesz sprawdzić w praktyce umiejętności przekazane na szkoleniu. W tunelu możesz poruszać się w każdym kierunku, w trakcie trwających po 1,5 minuty sesji. Po zakończeniu całej emocjonującej przygody otrzymasz od nas certyfikat. Istnieje również możliwość indywidualnego skopiowania filmów z lotów.

 


Pakiet

łączny czas lotów

czas trwania 1 lotu

ilość lotów

cena

Junior - poniżej 18 roku życia (3 min)

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  219 zł

2 loty 1 osoba (3 min) 

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  249 zł

4 loty 1 osoba (6min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  489 zł

4 loty 2 osoby (6 min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  489 zł

8 lotów 2 osoby (12 min)

12 minut

1,5 minuty

8 lotów

  969 zł

 

       

Pakiet dla 4 osób, po 2 loty każdy (12 min)

12 minut

1,5 minuty

8 lotów

  969 zł

Pakiet rodzinny: 6 osób (min 2 dorosłe) 12 lotów (18 min)

18 minut

1,5 minuty

12 lotów

  1389 zł

 

       

Kup Voucher

Profly - wybierz tunel Katowice Leszno Wrocław