banner usb

Mamy pomysł na niezapomniany event dla Państwa.

Organizujemy spotkania biznesowe już ponad 10 lat. Dzięki niepowtarzalnym scenariuszom gwarantujemy niecodzienne przeżycia uczestnikom, a co za tym idzie satysfakcję organizatorom. Spotkania biznesowe, czy też firmowe na długo zapadną w pamięci zaproszonych przez Państwa gości.

Pozytywne emocje w trakcie wspaniałej zabawy sprzyjają budowaniu dobrych relacji między współpracownikami, a także w późniejszej perspektywie z klientami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przyjaźnie nastawiony pracownik, to zadowolony klient. Z kolei zintegrowany zespół to gwarancja kreatywności, dobrych pomysłów i gotowości do działania. Inwestycja w przyjazną atmosferę zwiększy efektywność działania i dzięki temu pozwoli wygenerować kolejne profity. Dbamy o wszystkie powyższe czynniki, zapewniające pomyślną integrację. Dobrze wykorzystany potencjał tunelu Flyspot Katowice pozwoli na zorganizowanie wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięci uczestników i doprowadzi do osiągnięcia zamierzonych celów.

Lot w tunelu gwarantuje ekstremalne wrażenia, przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że rozrywka ta cieszy się coraz większą popularnością. Tunel aerodynamiczny w Katowicach to zupełna nowość - tego typu atrakcji jeszcze tu nie było. Od teraz wszelkiego rodzaju spotkania grupowe (biznesowe, szkoleniowe, konferencyjne, czy integracyjne) zamiast kojarzyć się z nudnym obowiązkiem, mogą stać się pretekstem do wspaniałej zabawy. W trakcie organizacji eventów każdemu uczestnikowi zapewniamy:

  • szkolenie
  • asystę instruktora podczas lotów
  • kombinezon, gogle, kask
  • filmiki z nagraniem lotów (do samodzielnego skopiowania)
  • certyfikat

Tunel aerodynamiczny Flyspot Katowice umożliwia nam zorganizowanie dla Państwa imprezy w konwencji szkoleniowej, integracyjnej oraz konkursowej. Dodatkowo dysponujemy zapleczem cateringowym, socjalnym oraz salami konferencyjnymi. Zajmiemy się dla Państwa całą logistyką - zadbamy o każdy szczegół i dopilnujemy, aby impreza przebiegła według określonego wcześniej scenariusza. Zrobimy wszystko, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń w niepowtarzalnej atmosferze. W bezpiecznych warunkach pomożemy uczestnikom spełnić marzenie o lataniu i zapewnimy doskonałą integrację zespołu poprzez niesamowite emocje oraz wspaniałą zabawę. A to wszystko w atrakcyjnej cenie.

  • catering
  • fotografowanie grupy (zdjęcia podczas lotów, na zewnątrz, grupowe, retusz ok. 100 zdjęć)
  • przygotowanie indywidualnych filmów dla każdego uczestnika
  • ubezpieczenie NNW
  • wykłady będące wprowadzeniem do skydivingu, pokazy sprzętu i umiejętności swobodnego spadania w wykonaniu naszych instruktorów.

Przygotowanie do lotów

Proponujemy, aby w dniu spotkania ubrać się wygodnie, w coś, co nie będzie krępować ruchów i na co uczestnik bez problemu będzie mógł złożyć kombinezon. Ważne jest, aby pamiętać o wiązanym, sportowym obuwiu a całą biżuterię zdjąć przed rozpoczęciem lotów w tunelu.

Wymagane jest, aby w obiekcie pojawić się przynajmniej 30 minut przed zaplanowanym lotem. Pozwoli to uczestnikom dokonać wszelkich formalności - wypełnić oświadczenia i przygotować się do lotów. Następnie grupa trafia pod opiekę jednego z naszych instruktorów. Przeprowadzi on szkolenie oraz pomoże dobrać odpowiedni kombinezon, kask i gogle. Będzie on również asystował uczestnikom

Przykładowy harmonogram spotkania

Czas trwania: 2 godziny

Ilość uczestników: 20 uczestników

Godzina lotów: 10:00 – 12:00

Czas tunelowy podzielony jest na 30-minutowe bloki. W planowaniu spotkania warto wziąć to pod uwagę. Wykupienie czasu w pełnych blokach zagwarantuje Państwu loty, w których nie będą brać udziału osoby trzecie, co dodatkowo zapewni brak oczekiwania na loty.

Grupę 20-osobową dzielimy na 4 mniejsze grupy. W przypadku rezerwacji 120 minut, dla każdego uczestnika będą przewidziane 4 loty po 1,5 minuty (w sumie 6 minut lotów). Istnieje możliwość zmniejszenia ilości lotów do 3 lub 2, a także zwiększenie ilości lotów lub wydłużenie czasu trwania jednego lotu np. do 2 minut.

 

9:30 przybycie na miejsce i wypełnienie oświadczenia przez wszystkich uczestników

9:40 I grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:00 I grupa – rozpoczęcie lotów

10:10 II grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:30 II grupa – rozpoczęcie lotów

10:40 III grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:00 III grupa – rozpoczęcie lotów

11:10 IV grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:30 IV grupa – rozpoczęcie lotów

 

Zapraszamy do współpracy i przesłania do nas Państwa zapytania.

stopka p karwowska profly

 

 

 50c3faf78218c 430 746px-Coca-Cola logo svg  unnamed  orlen-logo-przeprowadzki 
 emc  nicoll  nicoll  emc
    ngc  ngc
TVP logo 4 8 1 1 21      
wszystkie loga użyte zostały w celach informacyjnych i należą do ich właścicieliImię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
E-mail:
Rodzaj imprezy:
Data:
Do ustalenia:
Proponowana pora:
 : 
Liczba osób:*
Interesuje mnie również:
Przepisz kod:

wrocław katowice