banner usb

Pomożemy Ci spełnić marzenie o lataniu. Teraz także w Katowicach.

Nie ma znaczenia ile masz lat, nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Tunel aerodynamiczny jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych. Jedynym warunkiem jest ogólnie dobry stan zdrowia. Wystarczy 10 minut szkolenia, aby poczuć niesamowite emocje związane z lataniem, następnie wskakujesz w strugi powietrza rozpędzone nawet do 310 km/h i cieszysz się tym wyjątkowym przeżyciem. Nad wszystkim czuwa czujne oko instruktora, asystującego w trakcie lotów w tunelu. Dba on o dostarczenie niezapomnianych wrażeń oraz bezpieczeństwo w trakcie całego wydarzenia. Może to być idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu lub prezent dla bliskiej osoby.

Jak zacząć?

1. Przygotowania do lotu –jeszcze w domu zadbaj o wygodne ubranie, które nie będzie krępować Twoich ruchów i bez problemu zmieści się pod kombinezonem. Ważne są też sportowe, wiązane buty. W obiekcie należy pojawić się ok. 40 minut przed planowaną godziną lotu. W recepcji otrzymasz oświadczenie, informujące o zasadach panujących w tunelu Flyspot, a także zagrożeniach mogących wystąpić w trakcie lotu. Po jego wypełnieniu dobierzemy Ci kombinezon, kask i gogle.

2. Szkolenie – przez ok. 10 minut instruktor opowie Ci o tym, co będzie się działo w trakcie lotu. Zaprezentuje sylwetkę, którą trzeba przyjąć. Dodatkowo udzieli rad i wskazówek, które pomogą uczynić loty w tunelu niezapomnianym przeżyciem i wielką przyjemnością.

3. Swobodny lot – Przebywasz już w przestrzeni tunelu aerodynamicznego, przeznaczonej do latania. Jest to najbardziej wyczekiwany moment. Instruktor na tym etapie pomaga Ci wskoczyć na strugi powietrza, przyjąć odpowiednią pozycję, a następnie dba o komfort poruszania się, towarzysząc Ci w trakcie całego, trwającego 1,5 minuty lotu. Podczas całej tej sesji możesz sprawdzić w praktyce umiejętności przekazane na szkoleniu. W tunelu możesz poruszać się w każdym kierunku, w trakcie trwających po 1,5 minuty sesji. Po zakończeniu całej emocjonującej przygody otrzymasz od nas certyfikat. Istnieje również możliwość indywidualnego skopiowania filmów z lotów.

 


Pakiet

łączny czas lotów

czas trwania 1 lotu

ilość lotów

cena

Junior - poniżej 18 roku życia (3 min)

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  229 zł

2 loty 1 osoba (3 min) 

3 minuty

1,5 minuty

2 loty

  259 zł

4 loty 1 osoba (6min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  499 zł

4 loty 2 osoby (6 min)

6 minut

1,5 minuty

4 loty

  499 zł

8 lotów 2 osoby (12 min)

12 minut

1,5 minuty

8 lotów

  979 zł

 

       

Pakiet dla 4 osób, po 2 loty każdy (12 min)

12 minut

1,5 minuty

8 lotów

  979 zł

Pakiet rodzinny: 6 osób (min 2 dorosłe) 12 lotów (18 min)

18 minut

1,5 minuty

12 lotów

  1399 zł

 

       

Kup Voucher

wrocław katowice