banner usb

“Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy”

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Lotniczo Spadochronowe Velo z siedzibą w Szczecinie ul. Santocka 39 kod pocztowy 71-082 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 222 902 902;

 2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu realizacji procesu rejestracji oraz sprzedaży usług;

 3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

 4. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

 5. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 6. Podanie danych osobowych na stronie internetowej profly.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda.

 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;

 8. Ma Pani/Pana prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce.

 9. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii.

 10. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

 11. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

 12. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat w celu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

 13. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 14. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

 15. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem strony internetowej skydive.pl oraz z polityką prywatności i ją akceptuję, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Polskie Stowarzyszenie Lotniczo Spadochronowe z siedzibą w Szczecinie, numer KRS 0000468782 w celu realizacji usług świadczonych w ramach strony internetowej profly.pl zgodnie z obowiązującymi przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016r oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE.

wrocław katowice